Çudia! Plaku 80-vjeçar puth plaken live në emision


Të ftuar në emisionin “Kojshia Show”, këtë javë janë një qift i moshuar dhë ish-miss i Shqipëris Nicol Spaho.Moderatori i emisionit Sadri Imeri nuk i ka kursyer ata më pytje,

Sikurse në emisionet tjera edhe në këtë emision ka pasur show interesant dhe momente interesante
Videon mund ta shikoni nga minuta 13 deri 15.
Largo reklamën

Vazhdo artikullin e plotë