Dhunon gruan, arrestohet


Fier – Specialistët për Hetimin e Krimeve në Komisariatin e Policisë Fier arrestuan në flagrancë shtetasin Georgios A., 41 vjeç, lindur në Athinë e banues në Libofshë, Fier.

Arrestimi i këtij shtetasi u bë pasi në fshatin Libofshë, në banesë, ka ushtruar dhunë fizike dhe psikologjike ndaj bashkëshortes së tij, shtetases E.G, 34 vjeçe, dhe ka kanosur e gërvishur me thikë vjehrrën e tij

Largo reklamën

Vazhdo artikullin e plotë