Gruaja nga Ferizaji: Tradhëtova burrin se kisha 8 vjet pa e bërë, ja pse burri nuk më


8 vjet martesë i kam kaluar me prindërit e burrit. Ai shkoi në Perëndim një muaj pasi ishim martuar. Në këto 8 vjet të vetmet herë që e shihja ishin dy javë gjatë festës së Vitit të Ri.

Në atë kohë ai nuk me knaqte dot pasi qe ishte i lodhur nga gurbeti.. Un isha kallur dhe pash nje dit komshiun edhe ai e dinte si e kam hallin.

Hiq reklamën / Vazhdo artikullin e plotë