‘Zot ma mbaj afër vetes…’, Barbana poston foton me Ergi Dinin dhe thotë fjalë tronditëse

Në 1-vjetorin e ndarjes nga jeta të këngëtarit shkodran Ergi Dini, e motra Barbana ka përlotur rrjetin.

Barbana ka publikuar pak më parë në faqen e saj në Instagram një foto të saj dhe Ergit.

Fotoja prekëse shoqërohet me fjalët:

“ZOT,ma mbaj afer vetes…” Për të lexuar të plotë hap linkun e rradhës- link