Lindi vetëm 25 javësh dhe peshonte 1.4 kilogramë, shikoni si duket tani

Jett Morris u lind vetëm 25 javësh pas një komplikimi në mitër dhe peshonte vetëm 1.4 kg.Pas lindjes, Jett vuante nga sëmundje kronike në mushkëri dhe verdhëz. Ai gjithashtu kishte dy vrima në zemër.

Jet filloi menjëherë të shërohet nga sëmundjet pasi po zhvillohej në mënyrë normale dhe pothuajse 3 javë.
Hap reklamën

Hap reklamën / Vazhdo artikullin e plotë

Sot, na mungon Noemi…! Mësuesit dhe nxënësit i përlotin të gjithë me gjestin që bënë tek shkolla e Noemit (Foto)

Sot i jepet lamtumira e fundit Noemi Prekës, 10-vjeçares që humbi jetën tragjikisht në një aksident rrugor.Nxënësit dhe stafi i shkollës ku studionte vogëlushja nga Velipoja.

Kanë publikuar një mesazh prekës në rrjete sociale, shkruan ShkodraNews, ku i japin lamturmirën shoqes dhe nxënësës së tyre.
Hap reklamën

Hap reklamën / Vazhdo artikullin e plotë

Ja si të largoni erën e keqe për 5 minuta: Me këtë produkt natyral do të shkatërroni të gjitha bakteret!

Dështimi për të mbajtur higjenën e gojës mund të themi se ju kanë bërë të humbisni gjysmën e shëndetit. Fryma e keqe është e pranishme në njerëz të cilët rregullisht lajnë dhëmbët.

Por ajo mund të jetë si pasojë e mospastrimit të mire, duke mos larguar bakteret.
Hap reklamën

Hap reklamën / Vazhdo artikullin e plotë

VIDEO/ Hidhet pa parashutë nga 74 metra lartësi dhe është gjallë

Një parashutist është hedhur nga një ndërtesë 74 metra, por fatkeqësisht parashuta e tij nuk është hapur.Mrekullisht ai arriti ti mbijetojë incidentit pavarësisht gjymtimeve të rënda, dhe është jashtë rrezikut për jetën.

Videoja është bërë hit në internet,ndërsa të gjithë habiten se si djali ka arritur të shpëtojë.
Hap reklamën

Hap reklamën / Vazhdo artikullin e plotë

Një i moshuar i djersitur hyn në një sallon makinash sa për tu freskuar. Pasi shitësja e mirëpret dhe i shërben, ai nxjerr një copë letër dhe asaj gati sa nuk i bie të fikët

Një pasdite te lagësht, një plak i djersitur hyri në një sallon shitjeje makinash. Kur hyri, shitesja me një buzëqeshje ne fytyre e pyeti plakun: “Si jeni, zotëri? Si mund t’ju ndihmoj?”

Plaku u përgjigj me turp: “Më vjen keq, nuk eshte nevoja të më shërbeni..
Hap reklamën

Hap reklamën / Vazhdo artikullin e plotë

Tension në kuvend, Basha çohet në këmbë dhe i “turret” Ramës!

Tension në kuvend, Basha çohet në këmbë dhe i “turret” Ramës!

Nxehen gjakrat në parlamentin e Shqipërisë, teksa fjalët e Kryeministri Rama duket se kanë irrituar nervat e Lulzim Bashës, i cili i është “turrur” në foltore kreut të qeverisë.

Është dashur ndërhyrja e punonjësve të gardës për të neutralizuar ndonjë përplasje të mundshme.Situata është shtensionuar .
Hap reklamën

Hap reklamën / Vazhdo artikullin e plotë