Scrisoarea lui Tupac către Madonna dezvăluie motivul despărțirii celor doi: “Simt că aş dezamăgi”

Scrisoarea a fost iniţial pusă în vânzare de casa de licitaţii Gotta Have Rock and Roll, în numele lui Darlene Lutz, o fostă prietenă a Madonnei, care ar fi recuperat-o în timpul unei mutări a cântăreţei, fără ştirea acesteia.

În scrisoarea din ianuarie 1995, redactată de Tupac din închisoare, acesta îi mărturiseşte Madonnei, cu care a avut o relaţie rămasă mult timp secretă, că a părăsit-o în principal pentru că era albă…
Para más, haga clic en el siguiente enlace

Lutfi Haziri ia publikon një foto provokuese vajzës së tij me titull ! (FOTO)


Edhe për çështje politike, por edhe për private, Haziri është shumë aktiv në rrjetet sociale, ku bën postime nga më të ndryshmet.

E sonte ai ka publikuar një fotografi të vajzës së saj, e cila është një vajzë tejet e bukur dhe atraktive.
“…qika e 3te e babës! Mimasi”- ka shkruar Haziri në postimin në fjalë.
Largo reklamën

Vazhdo artikullin e plotë

Horror ne Kukës te Shqipërisë: E djeg te gjalle gruan vetëm sepse nuk(VIDEO)

Image result for Horror ne Kukës te Shqipërisë: E djeg te gjalle gruan vetëm sepse nuk…(VIDEO)
Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Kukës. Një grua është djegur dhe është dërguar në gjendje të rëndë në spitalin e Lezhës.

Nga raportimet e para mësohet se gruaja ka djegie të rënda në trup.
Mjekët në spitalin e Lezhës kanë vlerësuar se e plagosura ka nevojë për mjekim të specializuar, kësisoj gruaja po transportohet menjëherë drejt kryeqytetit.
Largo reklamën

Vazhdo artikullin e plotë

Sipas një studimi, arsyeja pse fëmijët marrin morra janë smartphone-t


Fëmijët shpesh ndihen të lumtur që ndajnë hapësirën personale gjatë orëve të shkollës, duke treguar afërsi më fëmijë të tjerë.

Ata gjithashtu ndajnë mes veti kapele apo shall. Pra, nuk është cdu që morrat apo ndryshe pleshtat udhëtojnë në mënyrë të shpejtë nga një fëmijë në tjetrin, shkruan Daily Mirror
Largo reklamën

Vazhdo artikullin e plotë

Rasti i rrallë, gruaja kollitet aq fortë sa thyen një brinjë


Emri i saj nuk bëhet i ditur, por rasti është publikuar në një revistë mjekësore. Gruaja ishte me grip, dhe prej dy javësh kishte një kollë të fortë dhe më pas kishte filluar të kishte dhimbje në brinjën e saj.

Në fakt përpos kollës dhe dhimbjes së brinjës, një njollë e madhe e zezë ishte formuar në trupin e saj, e cila e shtyu gruan për një vizitë më të detajuar.
Largo reklamën

Vazhdo artikullin e plotë

Lufta e III botërore e Xhunglës ose dueli i vdekjes! Luani apo tigri, ja kush triumfon

Lufta e III botërore e Xhunglës ose dueli i vdekjes! Luani apo tigri, ja kush triumfon
Lufta për mbretin e xhunglës është gjithmonë e shprehur shumë!Luani apo tigri, ja kush triumfon
Edhe pse Luani konsiderohet i tillë hiç më i dobët në këtë pikë nuk është as grabitqari tjetër i pamëshirshëm, Tigri.
Shikoni këtë video me luftë ndërmjet tyre dhe gjykoni cili është më i fuqishëm?
Largo reklamën

Vazhdo artikullin e plotë

Nëse shihni një monedhë të vendosur në makinën tuaj, lajmëroni menjëherë policinë

Nëse shihni një monedhë të vendosur në makinën tuaj, lajmëroni menjëherë policinë
Nëse shihni një monedhë të ngjeshur si kjo në derën e makinës suaj, veproni menjëherë!Besoni apo jo, kjo është një mënyre shumë e thjeshtë që i ndihmon vjedhësit të vjedhin makinën.

Mund të duket e pabesueshme kur mendojmë për teknologjinë më të fundit; ne nuk mund të besojmë se një monedhë e thjeshtë mund ta bëjë një gjë të tillë.
Largo reklamën

Vazhdo artikullin e plotë

Test Psikologjik: Cila nga këto nuk është një familje? Zbuloni të fshehtat e kësaj përgjigje

Test Psikologjik: Cila nga këto nuk është një familje? Zbuloni të fshehtat e kësaj përgjigje
Zakonisht nuk ka asgjë për të frikësuar në lidhje me këtë lloj testesh, pasi psikologët i përdorin ato si një mjet për të monitoruar klientët e tyre dhe për të përcaktuar diagnozën.

Varet nga ju që të përcaktoni se cila nga këto foto nuk është një tablo familjare.Nëse zgjidhni këtë foto, ajo thekson se ju
Largo reklamën

Vazhdo artikullin e plotë