Ajo mendonte se ishte pickuar nga insekte, por mjeku i thotë të thërrasë urgjent policinë…

Është e qartë se shumë njerëz duhet të mbajnë një kafshë në shtëpi, ndërsa të tjerë as nuk duhet të lejohen të qasen, pasi ata nuk kanë aftësinë për të kuptuar se ata gjithashtu kanë të drejtë të respektohen.

Hayden Howard de Seymour është pronarja e një qeni anglez me emrin Jack. Për të, Jack është një anëtar i vërtetë i familjes dhe gjithmonë është e kujdesshme që ai është mirë dhe se nuk i mungon asgjë…
Largoje reklamën mëposhtë /Vazhdo artikullin

NJIHUNI ME LËNGUN QË ‘RINGJALL’ TË VDEKURIT

Me dekada të tëra ky ilaç u sugjerohet atyre që vuajnë nga kanceri, sepse thyen energjinë, forcon imunitetin dhe përmirëson pasqyrën e gjakut. Përgatitet në mënyrë të thjeshtë, mangësia e vetme është se nuk është aq i shijshëm. Por rezultatet tregojnë se ia vlen secilën gllënjkë,,, Me dekada të tëra ky ilaç u sugjerohet atyre që vuajnë nga kanceri, sepse thyen energjinë, forcon imunitetin dhe përmirëson pasqyrën e gjakut. Përgatitet në mënyrë të thjeshtë, mangësia e vetme është se nuk është aq i shijshëm. Por rezultatet tregojnë se ia vlen secilën gllënjkë.
Largoje reklamën mëposhtë /Vazhdo artikullin

Scrisoarea lui Tupac către Madonna dezvăluie motivul despărțirii celor doi: “Simt că aş dezamăgi”

Scrisoarea a fost iniţial pusă în vânzare de casa de licitaţii Gotta Have Rock and Roll, în numele lui Darlene Lutz, o fostă prietenă a Madonnei, care ar fi recuperat-o în timpul unei mutări a cântăreţei, fără ştirea acesteia.

În scrisoarea din ianuarie 1995, redactată de Tupac din închisoare, acesta îi mărturiseşte Madonnei, cu care a avut o relaţie rămasă mult timp secretă, că a părăsit-o în principal pentru că era albă…
Para más, haga clic en el siguiente enlace

Lutfi Haziri ia publikon një foto provokuese vajzës së tij me titull ! (FOTO)


Edhe për çështje politike, por edhe për private, Haziri është shumë aktiv në rrjetet sociale, ku bën postime nga më të ndryshmet.

E sonte ai ka publikuar një fotografi të vajzës së saj, e cila është një vajzë tejet e bukur dhe atraktive.
“…qika e 3te e babës! Mimasi”- ka shkruar Haziri në postimin në fjalë.
Largo reklamën

Vazhdo artikullin e plotë

Horror ne Kukës te Shqipërisë: E djeg te gjalle gruan vetëm sepse nuk(VIDEO)

Image result for Horror ne Kukës te Shqipërisë: E djeg te gjalle gruan vetëm sepse nuk…(VIDEO)
Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Kukës. Një grua është djegur dhe është dërguar në gjendje të rëndë në spitalin e Lezhës.

Nga raportimet e para mësohet se gruaja ka djegie të rënda në trup.
Mjekët në spitalin e Lezhës kanë vlerësuar se e plagosura ka nevojë për mjekim të specializuar, kësisoj gruaja po transportohet menjëherë drejt kryeqytetit.
Largo reklamën

Vazhdo artikullin e plotë

Sipas një studimi, arsyeja pse fëmijët marrin morra janë smartphone-t


Fëmijët shpesh ndihen të lumtur që ndajnë hapësirën personale gjatë orëve të shkollës, duke treguar afërsi më fëmijë të tjerë.

Ata gjithashtu ndajnë mes veti kapele apo shall. Pra, nuk është cdu që morrat apo ndryshe pleshtat udhëtojnë në mënyrë të shpejtë nga një fëmijë në tjetrin, shkruan Daily Mirror
Largo reklamën

Vazhdo artikullin e plotë

Rasti i rrallë, gruaja kollitet aq fortë sa thyen një brinjë


Emri i saj nuk bëhet i ditur, por rasti është publikuar në një revistë mjekësore. Gruaja ishte me grip, dhe prej dy javësh kishte një kollë të fortë dhe më pas kishte filluar të kishte dhimbje në brinjën e saj.

Në fakt përpos kollës dhe dhimbjes së brinjës, një njollë e madhe e zezë ishte formuar në trupin e saj, e cila e shtyu gruan për një vizitë më të detajuar.
Largo reklamën

Vazhdo artikullin e plotë

Lufta e III botërore e Xhunglës ose dueli i vdekjes! Luani apo tigri, ja kush triumfon

Lufta e III botërore e Xhunglës ose dueli i vdekjes! Luani apo tigri, ja kush triumfon
Lufta për mbretin e xhunglës është gjithmonë e shprehur shumë!Luani apo tigri, ja kush triumfon
Edhe pse Luani konsiderohet i tillë hiç më i dobët në këtë pikë nuk është as grabitqari tjetër i pamëshirshëm, Tigri.
Shikoni këtë video me luftë ndërmjet tyre dhe gjykoni cili është më i fuqishëm?
Largo reklamën

Vazhdo artikullin e plotë